Naše nejbližší akce

Kejkle na tvrzi

hudebně divadelní odpoledne a večer (18.5.2024 16:00)

Co se zatím vyrýsovalo a nač se můžeme těšit:-): - na divadelní vystoupení spolku z Tachova Komedyjanti https://www.komedyjanti.cz/ - na tvrz se po několika latech vrací pravý Keltský rock v podání kapely Dick O´Brass https://dickobrass.cz/ - a rozjede to naplno i kapela PUDETO, která náám předvede jak se hraje v Tachově https://pudeto-tachov.webnode.cz/ více

Nejbližší akce: Divadlo na tvrzi - Mrtvá nevěsta

2.9.2022 20:00 | Mrsťa Prsťa Kouřim a Nebovidská vtrz, z.s. ...

.

Spolek Nebovidská tvrz zve všechny příznivce kultury pod hvězdami na páteční divadelní večer, s točeným pivem a klobáskou. Přijďte si vychutnat v pátek 2.9. 2022 atmosféru tvrze a kus kouřimského divadelního spolku MRSŤA PRSŤA inspirovaný starodávným ukrajinským příběhem Malenkyj vjerch aneb Mrtvá nevěsta.

 

Tvrz otevře své brány v 19 hodin a divadelní hru herci rozehrají ve 20 hodin. V tento kouzelný večer se rozloučíme s dlouhými letními nocemi a necháme se okouzlit plápolající řečí i ohněm, rezoruníjícími mezi zdmi kulturní památky Nebovidské tvrze. Mezi 19 a 20 hodinou proběhne pro zájemce prohlídka tvrze a nově otevřeného sklepení pod konírnou. 

 

Při nepřízni počasí hrajeme pod střechou a v suchu na trzovém špejcharu.