Naše nejbližší akce

Letňák na tvrzi

dětské a dospělácké kino (26.7.2024 19:00)

Tvrz otevírá brány v 18h, v krčmě jsou připraveny tvrzové palačinky a bramboráky, točené pivko či klobása. Děti si mohou zahrát na čarostřelce s kuší, projít labyrintem, kulí srazit rytíře nebo vyzkoušet jinou z tvrzových her. Svou odvahu mohou prověřit v tajemném Pohádkovém sklepení. Zvonění kovářského kladiva o kovadlinu lze na tvrzi nejen zaslechnout, ale také si jej potěžkat a prověřit svou sílu. Vůni včelího vosku a trpělivost svíčkařky lze zažít ve svíčkárně. Od 19 hodin na špýcharu promítáme dětské představení. Po 21 hodině pod hvězdičkama ve dvoře tvrze promítáme české filmové novinky. více

Nejbližší akce: Divadlo na tvrzi - Mrtvá nevěsta

2.9.2022 20:00 | Mrsťa Prsťa Kouřim a Nebovidská vtrz, z.s. ...

.

Spolek Nebovidská tvrz zve všechny příznivce kultury pod hvězdami na páteční divadelní večer, s točeným pivem a klobáskou. Přijďte si vychutnat v pátek 2.9. 2022 atmosféru tvrze a kus kouřimského divadelního spolku MRSŤA PRSŤA inspirovaný starodávným ukrajinským příběhem Malenkyj vjerch aneb Mrtvá nevěsta.

 

Tvrz otevře své brány v 19 hodin a divadelní hru herci rozehrají ve 20 hodin. V tento kouzelný večer se rozloučíme s dlouhými letními nocemi a necháme se okouzlit plápolající řečí i ohněm, rezoruníjícími mezi zdmi kulturní památky Nebovidské tvrze. Mezi 19 a 20 hodinou proběhne pro zájemce prohlídka tvrze a nově otevřeného sklepení pod konírnou. 

 

Při nepřízni počasí hrajeme pod střechou a v suchu na trzovém špejcharu.