Naše nejbližší akce

Letní kino Nebovidská tvrz

promítá letos již po deváté (26.6.2020 18:00)

Zveme Vás každý sudý pátek na letňák pod hvězdami, začínáme před vysvědčením 26. června 2020 od 19 hodin rodinným dobrodružným filmem Dolittle, větší divák se po 21 hodině může těšit na úspěšnou českou komedii Ženy v běhu. Tvrz bude pro návštěvníky otevřena od 18 hodin, kdy si ji můžete prohlédnout, navštívit Pohádkové sklepení, udělat si svíčku nebo okusit váhu kovářského kladiva. Pro děti jsou připraveny hry z tvrzového Harantiště a jako vždy spousta dobrot pod taktovkou nebovidských babiček z Klubu Beseda, Nebovidské tvrze a nově i místního gastromága Radka Šťastného. Promítáme celé léto a těšíme se na Vás. Přijďte si na tvrz užít krásné letní večery. Promítáme za každého počasí a letos, vzhledem k opatřením, bohužel s omezenou kapacitou míst, což se nejvíce dotkne dětských představení, která jsou ve vnitřích prostorách. více

Letní kino na tvrzi zahajuje již čtvrtou sezónu

 

 

 

 

Nebovidské multi je opět tady! Vezměte děti do kina, projděte si historickou tvrz, vyrobte si svíčku, namíchejte bylinky, vyřešte hlavolam, dejte si pivo, ochutnejte palačinku, rozhlédněte se po nočním nebi a odpočiňte si u dobrého českého filmu. To vše vás čeká v Nebovidech na tvrzi. Letní kino zde zahajuje již čtvrtou sezónu.

Prázdniny, historická stavba, český film, tradiční řemesla a dobrá atmosféra se potkávají na Nebovidské tvrzi každý druhý pátek. Nejnovější české filmy jsou promítány v rámci letního kina přímo na nádvoří tvrze. Miniseriál symbolicky zahajuje v pátek 3. července 2015 film Jiřího Mádla Pojedeme k moři. Výjimečný snímek plný skvělých hereckých výkonů se dívá na svět dětskýma očima a postupně odhaluje skrytá tajemství. Představení začíná po setmění, tedy cca 21:15 hod.

Od 19:00 hod. se v prvním patře tvrze promítá dětské představení Croodsovi. Jde o dobrodružnou animovanou komedii, kde také stojí před objektivem celá rodina, ale již ta první na světě – pravěká.

Nebovidská tvrz je pro diváky a návštěvníky otevřena v promítací den vždy od 17:30 hod. a k občerstvení nabízí pivo, limo, palačinku či klobásu. Pro děti je připraveno tajemné pohádkové podzemí, prolézačky, hry a hlavolamy, ale především řemeslné dílny – svíčkárna a apatyka, kde si mohou vytvořit vlastní svíčku či namíchat lektvar.

V průběhu prázdnin Nebovidská tvrz promítne tyto české snímky: Fotograf (17.7.), Hodinový manžel (31. 7.), Vybíjená (28. 8.). O tom, jaký film se bude promítat 14. července rozhodují sami diváci na webových stránkách. V nabídce jsou snímky   „10 pravidel jak sbalit holku“ a „Fair play“. Hlasujte na webu nebovidskatvrz.cz či facebookovém profilu spolku Nebovidská tvrz, který letní kino pořádá.

V případě nepříznivého počasí se projekce přesouvá pod střechu tvrze. Návštěva kina pod hvězdami, kde se dobře pobavíte, najíte a napijete, má neopakovatelnou atmosféru.